Youtube Para Kazanmak İçin Şartlar Neler?

0
415

Youtube Para Kazanmak İçin Şartlar Neler?

Son zamanlarda oldukça populer olan youtube yayıncılığı ile yayıncılar artık youtube’den nasıl para kazanırım diye düşünmeye başladı. Youtube üzerinden video yayını yapan kullanıcıların para kazanabilmeleri için 1000 Abone sayısına ve 4.000 saatlik izlenme süresi ulaşmaları gerekir. Bu sayılara son 12 ayda ulaşılmış olması gerekir. Ayrıca yayınladığınız videolar telif içermemelidir. Ürettiğiniz videoların özgün olması takipçi sayınızı arttıracaktır. Bu sayede yayınladığınız videolar için reklam alma şartlarını daha hızlı tamamlarsınız.

VPS Hizmeti

Videolarınızın izlenme sayısını arttırabilmek için sosyal medya ağlarında videolarınızı paylaşabilirsiniz. Bu sayede farklı kanallar yardımıyla daha çok izleyiciye ulaşırsınız. Kanalınıza abone çekebilmek için yine sosyal medya ağlarını kullanabilirsiniz. Hazırladığınız videolarda sadece sesiniz ile değil görüntünüz ile de bulunmanız izleyecilerda kaliteli içerik izlediği algısı meydana getirir. Bu sayede kanalınızı abone olarak takip eden kişi sayısıda artış gösterir.

Reklam
youtube de nasıl para kazanılır
Youtube para kazanma şartları

Yukarıda yer alan görsele tıkladığınız da Yücebilgi sayfamızın youtube kanalına ulaşacaksınız. Kanalımızda yer alan bir videoya göz atabilirsiniz. Sizde kendi kanalınızı oluşturarak ve kanalınıza gerekli özeni göstererek oldukça fazla kişiye hitap edebilirsiniz. Youtube’da populer olmak için en iyi video türleri isimli yazımıza da göz atarak, nasıl bir kanal açacağınız konusunda zihninizde fikir oluşturabilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.