Reklam

Yaklaşık Maliyet Cetveli ve Komisyonu Oluşturma

 • Yaklaşık Maliyet Cetveli ve Komisyonu Oluşturma
  1. Yaklaşık Maliyet Cetveli oluşturacak en az 3 kurum personeli İhale Yetkilisi tarafından görevlendirilmesi yapılır.
  2. Görevlendirilmesi yapılan 3 personel yapılacak olan ihalenin teklif fiyata dahil kalemlerini piyasadan araştırılması yapılarak en az 3 firmadan ihale edilecek olan kalemler ile ilgili fiyat teklifi alacaklar.
  3. Yapılacak olan ihalede firma karı olarak % kaç verileceği ihale komisyon kararı ile belirlenerek ihale yetkilisinin onayına sunulur.
  4. Yapılacak olan ihalede çalıştırılacak personele yol ve yemek gideri kaç gün üzerinden ve ne kadar verileceği komisyon kararı ile belirlenerek ihale yetkilisinin onayına sunulur.
  5. Personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımlarında personel asgari ücretin % kaç fazlası verileceği ile ilgili olarak ihale komisyon kararı alınarak ihale yetkilisinin onayına sunulur.
  6. Personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımlarında personel ücretleri hesaplaması yapılacaktır. Personel Ücretlerinin https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/Vatandas/IscilikHesaplamaWizard.aspx adresinden hesaplama yapılması zorunludur.
  7. Toplanan tüm bu bilgiler Yaklaşık Maliyet Hesap Cetveli Tablosunda birleştirilerek araştırma yapan 3 personel tarafından imzalanır.

Özel Güvenlik İhalesi için Yaklaşık Maliyet Cetveli Programı

Malzemeli Temizlik İhalesi için Yaklaşık Maliyet Cetveli Programı

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.