Redmi Note 10 Pro TWRP Nasıl Yüklenir
Redmi Note 10 Pro TWRP Nasıl Yüklenir TWRP Yükleme
Reklam

Xiaomi Redmi Note 10 Pro TWRP Nasıl Yüklenir, TWRP Yükleme sorularının yanıtları ve detaylı anlatımı yazımızda sizlerle birlikte.

Redmi Note 10 Pro cihazımıza TWRP yükleyebilmek için cihazın Bootloader kilidinin açık olması gerekir. Redmi Note 10 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır isimli yazımızı ziyaret ederek Bootloader kilidinin nasıl açılabileceğini öğrenebilirsiniz. Basit ve sade anlatımlarımız sayesinde kolayca Redmi Note 10 Pro cihazınızın Bootloader kilidini açıp TWRP yükleyebilirsiniz.

Yazımızda anlatılan işlemleri uygularken tüm sorumluluğun sizde olduğunu lütfen unutmayın. Meydana gelebilecek sorunlardan ötürü yücebilgi.net web sitesi veya yazarlarımız kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Bu tip işlemler sonucu cihazınız garanti dışı kalabilir. Yapılacak yanlış uygulamalar sonucu cihazınızda yazılımsal veya donanımsal hasarlar meydana gelebilir!

Reklam

Xiaomi Redmi Note 10 Pro TWRP Yükleme

Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazımıza TWRP yükleyebilmek için bilgisayarımızda Minimal ADB and Fastboot yazılımının kurulu olması gerekir. Aşağıda yer alan Minimal ADB and Fastboot butonu ile yazılımı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra kurulumunu gerçekleştirmeyi unutmayın.

Minimal ADB and Fastboot yazılımının kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Redmi Note 10 Pro cihazınızı Ses Kısma + Güç tuşlarına basılı tutarak Fastboot modunda başlatın. Type C USB Kablo ile bilgisayarınıza bağlantısını gerçekleştirin. Daha sonra Minimal ADB and Fastboot yazılımını kurduğunuz klasör içerisine girerek CMD komut satırını açın. “fastboot devices” komutunu çalıştırın ve cihazınızın seri numarasının komut satırı ekranına yazdırılıp yazdırılmadığını kontrol edin. Fastboot modunda cihazınızın seri numarası komut satırında görüntülendiyse artık son aşamaya geçebiliriz.

Yukarıda yer alan Xiaomi Redmi Note 10 Pro TWRP İndir butonu ile Redmi Note 10 Pro cihazı için hazırlanmış olan TWRP dosyasını bilgisayarınıza indirin. Daha sonra indirdiğiniz TWRP dosyasını Minimal ADB and Fastboot klasörü içerisine taşıyın. Redmi Note 10 Pro Fastboot modunda bilgisayara bağlı durumdayken Minimal ADB and Fastboot klasörü içerisinde komut satırını açarak “fastboot flash recovery twrp-3.6.2_11-0-sweet.img” komutunu çalıştırıyoruz. İşlem başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra Ses Açma + Güç tuşlarına bir süre basılı tutarak Redmi Note 10 Pro TWRP modunda başlatabilirsiniz.

Redmi Note 10 Pro TWRP Nasıl Yüklenir yazımızın sonuna geldik. Bir sonraki yazımızda Xiaomi Redmi Note 10 Pro Root Nasıl Yapılır konusunu ele alacağız.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.