xiaomi redmi duvar kağıdı döngüsü nasıl kaldırılır
xiaomi redmi duvar kağıdı döngüsü nasıl kaldırılır
Reklam

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Duvar Kağıdı Döngüsü Nasıl Kapatılır? Nasıl Kaldırılır?

Xiaomi marka cep telefonu kullanıcıları kilit ekranı duvar kağıdı döngüsünden rahatsız olabiliyorlar. Sürekli olarak kilit ekranında size bildirim göndererek kilit ekranı özelliğini açmak isteyip istemediğiniz sorulur. Her ne kadar istemediğimizi belirterek red seçeceğini seçsekte uygulama ısrarla duvar kağıdı döngüsü açmak isteyip istemediğimizi sormaya devam ediyor. İşte bu durumda tek bir çare kalıyor, bu da Xiaomi Redmi marka cep telefonlarında yer alan duvar kağıdı döngüsü uygulamasını telefonumuzdan kaldırmaktan geçiyor. 

Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazınızda Kilit Ekranı Duvar Kağıdı Döngüsü Uygulamasını kaldırmak için yapılması gerekenler oldukça basit. Duvar Kağıdı Döngüsü uygulaması telefonumuzun Ayarlar bölümünde yer alan uygulamalar kategorisi altında yer almıyor. Hal böyle olunca kullanıcının duvar kağıdı döngüsü uygulamasını bularak kaldırmasının önüne geçilmiş oluyor. Ancak bununda bir çözümü var elbette. Root veya başka bir şey gerekmeden Xiaomi Redmi marka cep telefonunuzdan Duvar Kağıdı Döngüsünü kaldırabilirsiniz. 

Kilit Ekranı Duvar Kağıdı döngüsünü Ayarlar -> Kilit Ekranı bölümünden kapatabilirsiniz. Ancak kilit ekranında sürekli olarak bildirim göstermeye devam edecektir. 

Reklam

Kalıcı çözüm olarak Kilit Ekranı Duvar Kağıdı Döngüsünü Xiaomi Redmi marka cep telefonunuzdan kaldırarak sorunu kalıcı olarak çözebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basit, sırası ile Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Depolama -> Uygulamalar ve veriler -> Duvar Kağıdı Döngüsü -> Kaldır yolunu izleyerek duvar kağıdı döngüsü uygulamasını kaldırabilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.