Mi Flash Anti Rollback hatası çözümü
Mi Flash Anti Rollback hatası çözümü
Reklam

Xiaomi telefonlarda Engineer rom kurulumu yaparken veya global rom kurulumu yaparken Mi Flash uygulaması bazen Xiaomi Check Anti Rollback hatası vermektedir. Anti Rollback hatası nedeniyle Mi Flash uygulaması rom kurulumunu başlatmamaktadır. Bu nedenle de Xiaomi cihazlara engineer rom veya global rom kurulumu yapılamamaktadır. Bu yazımızda Xiaomi Check Anti Rollback Hatası Çözümünü anlatıyoruz.

Xiaomi Mi Flash uygulaması Anti Rollback hatası çözümü için yapmanız gereken yazılımın bulunduğu klasörün adını oldukça kısa hale getirmektir. Yazılım bulunduğu klasörün başka bir klasör içerisinde olmamasına dikkat edin ve dosya adlandırması yaparken Türkçe karakter kullanmayın.

Yukarıda anlatılan şekilde gerekli işlemleri yerine getirirseniz Mi Flash uygulamasında Anti Rollback hatası ile karşılaşmanız olası değildir. Mi Flash uygulaması ile Engineer rom, Global Rom veya China Rom kurulumu yapmak isterseniz Xiaomi telefonunuzun Bootloader kilidinin açılmış olması gerekir. Aksi halde telefonunuza rom kurulumu yapılamaz. Bootloader kilidinin nasıl açıldığını öğrenmek için Xiaomi Bootloader Kilidi Açma isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Reklam

Xiaomi Mi Flash Tool uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Flash Tool İndir

Xiaomi Fastboot Rom listesine ulaşmak için Xiaomi Rom sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.