WhatsApp Görüntü Kalitesi Bozulmadan Resim ve Video Gönderme
WhatsApp Görüntü Kalitesi Bozulmadan Resim ve Video Gönderme
Reklam

WhatsApp’tan Kalitesi Bozulmadan Resim ve Video Nasıl Gönderilir?

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda sizlere WhatsApp uygulaması üzerinden kalitesi bozulmadan resim ve video gönderme yöntemini anlatacağım. WhatsApp uygulaması resim ve video gibi dosyaları daha hızlı gönderebilmek için dosya boyutlarını küçüldür. Bu şekilde resim ve video gibi dosyalarınız hızlı bir şekilde alıcıya iletilir.

WhatsApp uygulaması üzerinden görüntü kalitesi bozulmadan resim ve video gönderimi için yapılması gerekenlere yavaça bir göz atalım. Ancak belirtmek isterim ki, WhatsApp uygulaması üzerinden orjinal boyutta resim ve video gönderimi yapmak yüksek miktarda internet kullanımı yapmanıza sebep olur.

iPhone ile WhatsApp uygulaması üzerinden kalite bozulmadan resim ve video nasıl gönderilir?

iPhone kullanıcılarının WhatsApp uygulaması üzerinden kalite bozulmadan resim ve video göndermek istemesi halinde yapması gerekenleri anlatıyoruz. İlk olarak WhatsApp üzerinden medya içeriğini göndereceğimiz kişi veya grup ile yapılan yazışma içeriğine giriyoruz. Daha sonra sol alt tarafta bulunan + butonuna tıklıyoruz ve açılan seçeneklerden Belge türünü seçiyoruz. Dosya yöneticisi yardımı ile resim veya video dosyayımızın bulunduğu dizine girerek resim veya video dosyamızı seçiyoruz ve alıcıya gönderiyoruz. Tüm işlem bu kadar olup, bu yöntem sayesinde iPhone ile WhatsApp uygulaması üzerinden kalitesi bozulmadan resim ve video gönderebilirsiniz.

Reklam
Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.