Reklam

Vodafone Freezone Kampanyası 1000 DK 1000 SMS 6 GB + 3 GB

Merhaba yücebilgi.net okurları, Vodafone operatörüne başka bir operatörden geçiş yapan kullanıcılara Vodafone’nin sağladığı uygun fiyata yüksek kaliteli faturalı tarifesini paylaşıyoruz. Başka bir operatörden Vodafone operatörünün hazır kartlı hattına geçerek bir süre kullanabilirsiniz. Daha sonra Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “bana özel” sekmesi altında bulunan size özel önerileri görebilirsiniz.

Vodafone Freezone
Vodafone Freezone 6 GB + 1000 DK + 1000 SMS tarifesi yalnızca 23 TL – Üstelik ilk 3 ay 3 GB internette hediye

Yukarıda yer alan Vodafone Freezone kampanya görselinde de gördüğünüz gibi 1000 Dakika – 1000 SMS ve 6 GB internet sadece 23 Türk Lirası. Sende hemen Vodafone’lu olabilir ve bu kampanyadan faydalanabilirsin. Mevcut operatör tarifeleri göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlı olan bu tarifeye geçiş yapmak oldukça mantıklı. Sende Freezone’lu olmak istersen aşağıdaki şartlar doğrultusunda Freezone’ye geçiş yapabilirsin.

Bu tarifelerden kimler yararlanabilir?

Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel faturasız ablonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.

Reklam

Ücretsiz ek paketlerimi nasıl seçebilirim?

Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir. Seçimini yaptıktan sonra ise seçimini değiştiremez.

Aynı anda birden fazla ek paket alabilir miyiz?

Hayır, tarife kapsamında 3 ek paketten sadece birini seçebilirsin. Seçimini yaptıktan sonra da değiştiremezsin.

Ek paketimi istediğim zaman değiştirebilir miyim?

Hayır, tarife kapsamında 3 ek paketten sadece birini seçebilirsin. Seçimini yaptıktan sonra da değiştiremezsin. Unutma seçimini tarifeye talebini yaptıktan sonra ilk 6 fatura dönemi içerisinde yapmalısın.

Paketim sınırsız mıdır?

Hayır, tarifendeki ek paket faydası tarifendeki internet hakkını ikiye katlar, sınırsız yapmaz. Yani Eğer içerisinde her yöne 6GB internet olan bir tarifedeysen ek paket seçimimi yapınca her yöne 6GB’ına ek seçtiğin pakette geçerli 6GB internetin olur.

Paketim süresi ne kadar?

Seçtiğin ek paketi 12 boyunca kullanabilirsin. 12 ay sonra kontratını yenilersen paket hakların yenilenir.

Paketimin süresi dolduktan sonra tarife fiyatım değişecek mi?

Hayır, ek paketinin süresi dolduktan sonra tarifeni aynı fiyattan kullanmaya devam edebilirsin.

Kotandan yemeyen Whatsapp ne demek?

Whatsapp uygulamasında yaptığın mesajlaşmaların ve dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımların tarife içeriğindeki internetinden yemez. Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri için tarifenin her yöne internetinden ücretlendirilirsin.

Gamer Video Paketimi nerelerde kullanabilirim?

Gamer Video Paketi Youtube, İzlesene ve PlayZ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden tarifendeki internet kotası kadar kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

İnstagram paketimi nerelerde kullanabilirim?

İnstagram Paketi, İnstagram uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden tarifendeki internet kotası kadar kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Müzik paketimi nerelerde kullanabilirim?

Müzik Paketi Spotify, Fenomen, Power App ve Karnaval uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden tarifendeki internet kotası kadar kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir

Müzik paketinde Spotfiy Premium’u kullanabilir miyim?

Hayır, Müzik paketi sadece Spotify, Fenomen, Power App ve Karnaval uygulamalarındaki internet kullanımınız içindir. Üyelik hizmeti içermez.

Tarifeye geçtim ama ücretsiz paketimi seçemiyorum neden?

  • Öncelikle tarife aktivasyonunun tamamlandığından emin olmalısın. Unutma bu tarifelerden sadece 26 yaş altı aboneler faydalanabilir.
  • Eğer faturasız bir hat kullanıyor isen tarifenin ücretinin de tahsil edilmiş olması gerekiyor. Gerekli TL yüklemesini yaptığından emin ol.
  • Ek paket seçimini tarife talebin alındıktan sonraki 180 gün içerisinde yapman gerekiyor. Bu süre dolmuş olabilir.
Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.