Ucuz ve Kaliteli Hosting Tavsiyesi Güzel Hosting
Ucuz ve Kaliteli Hosting Tavsiyesi Güzel Hosting
Reklam
Ucuz ve Kaliteli Hosting Tavsiyesi Güzel Hosting
Ucuz ve Kaliteli Hosting Tavsiyesi Güzel Hosting

Ucuz ve Kaliteli Hosting Tavsiyesi Güzel Hosting

Her geçen gün büyüyen teknoloji, insanların internet ile daha yakından ilgilenmesini sağlıyor. İnternet artık günümüzde sadece evlerde değil ceplerimizde taşıdığımız cep telefonlarına girecek kadar geliştirildi. Bununla birlikte yakından takibi olduğunuz internette yeni bir web sayfası kurmak istediğiniz zaman, tercih etmeniz gerekecek hosting firmaları vardır. Birçok nedenden dolayı iyi bir hosting firması seçimi yapmak isteyebilirsiniz.


Kendiniz için kişisel blog açmak istediğinizde, hobi siteleri açmak istediğinizde, para kazanmak üzerine blog sitesi kurmak istediğinizde, firma sitesi açmak istediğinizde ya da büyük siteleriniz varsa ve bu sitelerinizi kaliteli bir sunucuda kesinti yaşamadan barındırmak istediğinizde en iyi hosting firmaları konusunda araştırma yaparak doğru bir tercihe ulaşmak istersiniz.

Barındırma hizmetleri dahilinde birçok hosting arayışı seçeneğine cevap verebilir güçte olan Güzel Hosting, 2008 kuruluşu bir şirkettir. 2008’den bu yana teknolojiyle birlikte hem gelişen hem de büyüyen bir şirket olmasıyla, teknolojiyi yakından takip eden ekibi sayesinde altyapısı güçlü ve kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar çerçevesinde sunmayı hedeflemiş ve bu hedefinde ilerlemektedir.

Web Hosting Hizmetleri

İhtiyacınıza göre birçok paketin bulunduğu Web hosting kategorisinde Linux Hosting hizmetlerinden faydalanarak HTML ve PHP tabanlı birçok yazılımı sorunsuz çalıştırabilirsiniz. İlk akla gelen yazılımlar ise vBulletin, Mybb, SMF gibi forum sistemleri ya da WordPress, Joomla, Opencart gibi CMS ve Blog scriptleridir.

Reklam

Windows Hosting, ASP tabanlı yazılımları çalıştırmak isteyen, ASP Hosting arayan müşteriler için tasarlanmış Windows işletim sistemiyle çalışan sunuculardır. Hem ASP hem de PHP yazılımlarınızı Windows hosting dahilinde çalıştırmanız mümkün olmaktadır. İlk akla gelen popüler script ise ProTicaret yazılımı olacaktır.

Ucuz WordPress Hosting aradığınızda ise Güzelhosting WordPress hosting paketlerini inceleyebilirsiniz. Birden fazla paket seçeneğiyle, aradığınızı bulabilir ve sitelerinizi yüksek limit kullanımı sunan paketlerde barındırabilirsiniz.

Hem Türkiye Hem de Avrupa Lokasyonlu Reseller Hosting

Hem Türkiye’de ki sunuculardan hem de Avupa’da, Fransa’da ki sunuculardan Reseller hosting barındırma hizmeti sağlayan Güzel Hosting kalitesiyle siz de yurtdışı reseller hosting ya da Türkiye reseller hosting seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Linux reseller hosting ve Windows reseller hosting seçenekleriyle dilediğiniz işletim sistemi altyapılı bayi hosting satın alabilirsiniz.

Sanal Sunucu ve Kiralık Sunucu Seçimleri

Bir yanda uygun fiyatlarda sanal sunucular varken öbür yanda kiralık sunucular, hem özellik hem de özel sunucu olmasıyla avantajları – dezavantajları nedir merak uyandırmaktadır.

Sanal sunucular, özel bir sunucunun sanallaştırılarak birden fazla sunucu haline getirilmesi neticesinde sizlere sunulmasıdır. Burada birden fazla sanal sunucunun dahil olduğu bir sunucu içerisinde site ya da siteleriniz, sizlere sağlanan sanal sunucu dahilinde çalışır. Standart bir sunucu konfigürasyonu yapabilir izni verildiği gibi, performanstan eksiklik hiçbir şekilde hissetmezsiniz.

Kiralık Sunucular ise tamamen size özel olarak fiziksel olarak kiralanan, hiçbir şekilde aynı makine içerisinde başka bir müşterinin sitesinin olmadığı, tüm kontrolün sizlere ait olduğu makinelerdir. Genel anlamda avantajı ise daha güçlü makine isteyenler için sanal sunucu yerine kiralık sunucu tercihi öncelikli olmalıdır.

Her iki hizmette de Windows işletim sistemi, Linux işletim sistemi ya da türevleri kurularak sizlere hazır sunucu teslimatı sağlanır. Kontrol paneli olarak Webuzo, Plesk ya da cPanel seçeneklerinden de istediğinizi seçebilirsiniz.

Co-Location(Sunucu Barındırma) Hizmeti

Güzel Hosting, Radore ve Netinternet Verimerkezleri ile çalışmaktadır. Netinternet yada Radore bünyesinde ki Güzel Hosting’in kendine ait kabinlerinde siz değerli müşterilerinin sunucularını da barındırmak adına, istediğiniz özelliklerde hizmet sunar. Co-Location hizmeti olarak geçen sunucu barındırma hizmeti dahilinde sunucularınızın Güzel Hosting’e ait kabinlerde güvenle, sorunsuz ve %99.8 network uptime garantisi ile barınmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 destek GüzelHosting ile karşılanırken, kurulum ve teknik destek gibi alınması gerek spesifik danışma konularında da personel ya da danışmana gerek kalmadan Güzel Hosting bu alanda da destek sağlayacaktır.

En uygun fiyatlarda alan adı, web hosting, reseller hosting, VPS – VDS sanal sunucu ya da kiralık sunucu gibi hizmetler dışında SSL sertifikası, e-ticaret sitelerine özel web hosting, sunucu yazılım lisansları, sunucu yönetim hizmetleri ve daha birçok hizmeti sunan Güzel Hosting’e ulaşmak için https://www.guzel.net.tr/ adresine tıklayıp site üzerinden istediğiniz hizmetleri görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Ana sayfada bulunan sağ alt köşede ki Satış Temsilcisi ile görüşerek, satış öncesi tüm sorularınıza da canlı yardım alarak yanıt bulabilirsiniz.

Ucuz ve Kaliteli Hosting Tavsiyesi Güzel Hosting

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.