ücretsiz domain nasıl alınır
ücretsiz domain nasıl alınır
Reklam

Ücretsiz .com uzantılı Domain Nasıl Alınır?

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda sizlere ücretsiz olarak .com uzantılı domain adresi nasıl alınır konusunu anlatacağım. Bildiğiniz üzere ülkemizdeki dolar kurundan kaynaklı olarak .com uzantılı domainler yaklaşık 100 TL civarı fiyata tekabül etmektedir. Yazılım ve web site işlemleri ile ilgilenenler arkadaşlarımız için özellikle öğrenci arkadaşlarımız için domain satın almak zorlayıcı olabiliyor.

Bizde bu yazıda öğrenci arkadaşlarımızın ücretsiz olarak .com uzantılı domain adresini nasıl satın alabileceklerini anlatıyoruz.

Öncelikle ücretsiz domain sahibi olabilmeniz için öğrenci olmanız gerekir. Bunun yanında birde onaylanmış Github Education hesabına sahip olmanız gerekir. Bu iki özelliğe sahipseniz ücretsiz bir şekilde .com uzantılı domain sahibi olma yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Özellikleri karşılamıyorsanız lütfen özelliklere sahip olmak için gerekli işlemleri gerçekleştirin.

Reklam

Github Education hesabına sahip olan öğrenciler Github Benefit sayfasında yer alan kampayalar içerisinde mevcut name.com adresinden 1 yıl süre ile ücretsiz olarak .com uzantılı domain sahibi olabilirler.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.