Türk Telekom AKN'siz fiyatlar
Türk Telekom Adil Kullanım Kotasız İnternet Fiyatları
Reklam

Türk Telekom Adil Kullanım Kotasız İnternet Fiyatları

İnternet kullanıcıları adil kullanım kotası nedeniyle internetlerini verimli kullanamıyorlardı. Yüksek boyutlu veri indiren kullanıcılar adil kullanım kotasını aştıkları için internet hızlarında düşüş yaşamaktaydılar. 50 GB, 100 GB veya 200 GB gibi aylık adil kullanım kotaları kullanama bağlı olarak ay sonununu göremeden hızlı bir şekilde doluyordu. Kullanıcıların isyanı duyuldu ve 2019 yılı itibariyle AKK’nin kaldırılacağı sıkça konuşulur oldu. Bu hususta Türk Telekom adil kullanım kotası olmayan internet paketlerini de satışa sunarak internet kullanıcılarını fazlasıyla memnun etti.

Türk Telekom’un adil kullanım kotasız internet paketleri sayesinde internet ile profesyonel anlamda ilgilenen kullanıcılar kota aşım derdi olmadan hareket edebilecekler. Youtube üzerinden yayın yapma, oyun indirme, film izleme gibi yüksek boyutlu internet kullanımı gerektiren işlerde kotasız internet sayesinde fazladan vakit kaybı olmayacaktır. Türk Telekom ve diğer hizmet sağlayıcı firmalar olan Turkcell, Turknet ve Vodefone’da limitsiz adil kullanım kotasız internet paketlerini satışa çıkardı. İnternet sağlayıcı firmaların Adil Kullanım Kotasız İnternet Paket Fiyatlandırmaları şu şekilde;

Türk Telekom AKN’siz İnternet Paketleri
4 Mbps 59.90 TL
6 Mbps 69.90 TL
8 Mbps 79.90 TL
16 Mbps 92.90 TL
24 Mbps 119.90 TL
35 Mbps 149.90 TL
50 Mbps 249.90 TL
100 Mbps 335.90 TL

Türk Telekom tarafından internet abonelerine gönderilen “1 Ocak’tan itibaren mevcut hızınız değişmeden ve ek bir ücret ödemeden, evde/işte internet paketinizden artık limitsiz olarak faydalanacaksınız. Limitsiz internetinizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.” şeklinde ki mesajda anlaşılacağı gibi mevcut abonelerin internet tarifeleri 1 Ocak itibariyle AKN’siz olarak kullanıma devam edecektir ve ekstra fiyat ödemeyecektir.

Reklam
Reklam

1 Yorum

  1. Benim normalde 35 lik 16 MB iniyor çok yavaş geliyor. Eski tarifede ben 110 TL ödüyorum. Fiyatlar uçuk!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.