Sosyal Medya Card Oluşturucu
Twitter Card Oluşturucu - Facebook Card Oluşturucu
Reklam

Sosyal Medya (Twitter – Facebook) Card oluşturucu yazılımı sayesinde artık herkes internet sitesinde kaleme aldığı makaleleri kart haline getirerek internet sayfasına daha çok ziyaretçi çekebilecek…

Sosyal medya card oluşturucu uygulaması tarafımızca kodlanmıştır. Sürekli olarak yeni güncellemeler sayesinde daha estetik hale gelecek ve farklı özellikler kazanacak. Sosyal medya card oluşturma yazılımı ile Facebook platformunda Twitter platformunda cardlı yani zengin içerikli paylaşımlar yapabileceksiniz. Hali hazırda; kayıt ekleme (summary, summary_large_image), kayıt silme, kayıt görüntüleme ve card bağlantısı çekme özelliklerine sahiptir. Ayrıca bot paylaşımlarını ve yabancı kişilerin paylaşımlarını engellemek amacıyla Üyelik Sistemi yapılmıştır. Bu sayede ana kullanıcıdan başka kimsenin paylaşım yapmasına olanak yoktur. Yeni gelecek güncellemeler içerisinde yetkili kullanıcı belirleme özelliği aktif olacaktır. Gelecek olan güncellemeler içerisinde Twitter platformu için geçerli olmak üzere, Player Card ve App Card seçimi de aktif olacaktır.

Sosyal Medya Card Oluşturucu; Başlık, içerik, içerik görseli ve içerik bağlantısı eklenerek yönlendirme yapılır. Veritabanına (blob) veya dosya sisteminde görsel yükleme işlemi yapılmamaktadır.

Reklam
Twitter Otomatik Card Oluşturucu

Oluşturulan Card ögesinin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için https://cards-dev.twitter.com/validator adresini ziyaret edebilirsiniz. Twitter Card oluşturma hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Twitter Card Oluşturma isimli yazımıza da göz atabilirsiniz.

Twitter – Facebook Sosyal Medya Card Oluşturucu
Reklam
Değerlendirme
Hız
Kullanılabilirlik
Yönetim Paneli
Önceki İçerikIP Internet Protocol Adresi Nedir?
Sonraki İçerikFlexiHub USB Port Paylaşım Programı
Yücebilgi.net isimli bilgi kaynağının kurucusu. Aynı zamanda dijital para dünyası ile ilgilenen bir girişimci...
sosyal-medya-card-olusturucu-ucretsiz-php-scriptSosyal Medya Card Oluşturucu uygulamasının yaptığımız incelemesinde, kolay kurulum yapılabilmesi, hızlı olması ve basit yapısı nedeniyle oldukça beğendik. Hazırladığınız yazıların bağlantılarını kullanarak Facebook ve Twitter üzerinde Card şeklinde paylaşımlar yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.