Reklam
Samsung Note 8 N950F FRP Nasıl Yapılır?

Samsung Note 8 N950F FRP Nasıl Yapılır?

Samsung Note 8 N950F FRP nasıl yapılır, FRP Bypass nasıl yapılır, Samsung Note 8 N950F Google Account Reset, Google Hesabı Kaldırma nasıl yapılır?.

** Önemli Not: Bu yazıda anlatılan hususlarla ilgili olarak tüm sorumluluk size aittir. Cihazınız bozulması durumunda ve herhangi bir zarar veya sorun ile karşılaşmanız durumunda yazı sahibi veya yücebilgi.net internet sayfası sorumlu tutulamaz.

FRP nedir diye merak eden kişiler için FRP (Factory Reset Protection)’nin anlamı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama koruması olarak tanımlanabilir. Örnek olarak kullandığınız Samsung Note 8 model telefonunuzun google hesap giriş şifresini unuttunuz ve telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak istediniz. Telefon fabrika ayarlarına döndü fakat cihazın yeniden kurulumu sırasında sizden tekrar cihazınız üzerinde daha önce kurulu olan google hesabınızı kullanıcı adı ve şifresini girmenizi ister. Eğer şifresinizi unutmuşsanız telefonunuzun kurulumu tamamlayamazsınız ve telefonu kullanamazsınız.

Reklam

Samsung Note 8 N950F FRP yapabilmek için ihtiyaç duyacağınız bir takım dosyalara sahip olmanız gerekir. Bu dosyaların listesi yazının devamında indirme bağlantıları ile birlikte mevcuttur. Sırası ile dosyaları indirerek işlemlere başlayabilirsiniz.

  • Samsung Odin Yazılım Version 3.13.1 sürümü, indirmek için buraya tıklayın.
  • Samsung Android USB Driver, indirmek için buraya tıklayın.
  • ABD Bypass FRP Tool (FRP resetlemek için gerekli dosya), indirmek için buraya tıklayın.
  • Samsung Note 8 N950F Combination Dosyası (firmware sürümü ile uyumlu olan U serisini indirin. Yardım almak için yorum bırakabilirsiniz.), indirmek için buraya tıklayın.
  • Samsung N950F Combination Dosyası, U sürümüne dikkat edin.
  • Samsung Note 8 N950F Stock Rom (Orjinal Yazılımı), “Yukarıda yer alan indireceğiniz kombinasyon dosyası ile aynı U sürümünü sahip olmalıdır.” indirmek için buraya tıklayın.

Yukarıda yer alan dosyaları sırası ile indirin ve yazının devamında yer alan videodaki işlemleri doğru bir şekilde yapın. Bu şekilde Samsung Note 8 cihaz için FRP işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu yöntem tarafımızca denenmiştir ve çalıştığı görülmüştür. İşlemleri yaparken telefonun şarjının %70 den aşağı olmamasına özen gösterin. Bu işlemler sırasında cihazınızda bir sorun meydana gelirse veya cihazınız bozulursa, tüm sorumluluk size aittir. Tarafımızca, yazarlar, site yönetimi, yücebilgi.net internet sayfası hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bilgi almak için yazının altına yorum bırakabilirsiniz.Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.