Samsung j7 prime u1 combination
Samsung J7 Prime G610f FRP Reset
Reklam

Samsung J7 Prime G610F U1 FRP Reset, Google Account ByPass Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar, Samsung J7 Prime G610F FRP Reset, Google ByPass işlemi nasıl yapılır bunu anlatacağız. Anlatacağımız işlem için bilgisayar kullanılmak zorundadır.

Samsung J7 Prime G610F FRP Reset, Google Bypass işlemine başlamadan önce telefonunuzu Ses Kısma Tuşu + Home Tuşu + Güç Tuşuna aynı anda basılı tutarak telefon titreyene (yeniden başlatılıncaya) kadar bekleyin. Karşınıza gelen ekranda Ses Açma tuşuna basarak telefonunuzu download mode (yükleme modu)’a alın. Bu ekranda telefonunuzun yazılım bilgilerine dair bilgiler yer almaktadır. Download ekranında SWREV bölümünde U1-U2-U3 gibi ibareler bulunur. Bu ibareler telefonunuzun güvenlik sürümünün güncelliğini gösterir. Yazımızda paylaşacağımız dosyalar ve anlatımlar U1 sürümü için uygundur. Bu hususa dikkat etmenizde fayda olur.

Samsung J7 Prime G610F U1 FRP Reset işlemine başlamadan önce aşağıdaki bağlantı yardımıyla bilgisayarınıza Odin programını indirip kurun. Kurulum işlemi tamamlandıktan hemen sonra aşağıda bağlantısını paylaştığımız Samsung J7 Prime G610F U1 Combination Firmware File dosyasını bilgisayarınıza indirin ve sıkıştırılmış klasörün içerisinde dışarıya çıkarın.

Reklam

Gerekli kurulum ve indirme işlemleri tamamlandıktan sonra, Odin programını başlatın ve AP seçeneğine indirdiğiniz Combination dosyasını gösterin. Daha sonra telefonunuzu Download Mode ekranında bilgisayara düzen çalışan bir USB kablo ile bağlayın. Windows 10 bilgisayarlarda Download Mode sürücüleri otomatik olarak kurulur. Odin programında COM bağlantı noktası tanındığında Start tuşuna basarak Combination dosyasını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Samsung G610F FRP Reset Nasıl Yapılır?

Samsung J7 Prime G610F’e Combination dosyası başarıyla yüklendikten sonra telefonunuz yeniden başlatılacaktır. Açıldığı esnada ekranda Factory Binary ibareli logo görünecektir. Yaklaşık 2-3 dakika sonra açılacaktır. Açıldıktan hemen sonra tekrar Download Mode alın ve aşağıda bağlantısını paylaştığımız Samsung J7 Prime G610F Stock ROM yazılım dosyasını bilgisayarınıza indirerek telefonunuza yükleyin.

Odin ile yükleme sırasında FRP işleminin yapılması için sırası ile BL, AP, CP, CSC bölümlerini doldurun. Dikkat etmeniz gereken nokta burada CSC bölümüne dosyayı seçerken Home_CSC ibaresi ile başlayan dosyayı seçmektir. Aksi halde FRP işlemi yapılmadan telefonunuz Stock ROM yüklenmiş halde açılır ve tekrar sizden Google Hesabı girmenizi ister.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.