Samsung Galaxy A6 T280Q FRP Reset
Samsung Galaxy A6 T280Q FRP Reset
Reklam

Samsung Galaxy Tab A6 T280Q FRP Reset, Google Account ByPass

Samsung Galaxy Tab A6 T280Q model tablet üzerinde FRP işlemi yapabilmek için elinizde UMT Dongle cihazının bulunması gerekir. Bu cihaz yalnızca telefon tamircilerinde bulunur.

Not: İşlem sırasında doğacak herhangi bir sorundan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz. İşlemlere başlamadan önce oluşabilecek tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılırısınız.

UMT Dongle – UMT GSM Tool ile basitçe Samsung Galaxy Tab A6 T280Q FRP Reset işlemi yapabilirsiniz. Bunun için UMT GSM Tool programını çalıştırın ve Samsung sekmesine geçiş yapın. Hemen ardından en altta sağ tarafta bulunan Advanced Flasher butonuna tıklayın. Açılan pencerede FRP Reset sekmesine geçiş yapın. Sağ tarafta bulunan seçenekler içerisinden New Frp Method seçeneğini seçine ve FRP Reset işlemini başlatın. Bu işlemi başlatmadan önce tabletinizin bilgisayara açık halde bağlı olması gerekir. İşlem başladıktan sonra Samsung Galaxy Tab A6 T280Q tabletiniz otomatik olarak Download Moda geçiş yapacak ve FRP Reset işlemi başarıyla tamamlanmış olacak.

Reklam

İşlem başarıyla tamamlandıktan sonra tabletiniz yeniden başlatılacaktır. Tabletiniz açıldığında ayarlar bölümünden tabletinizi sıfırlayın. Sıfırlama sonrası kurulum işlemini tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.