Samsung A10S A107F FRP Reset Google Bypass

0
646
Samsung A107F FRP Reset Google Bypass
Samsung A107F FRP Reset Google Account Bypass
Reklam

Samsung A10S A107F FRP Reset Google Bypass

Samsung A10S A107F FRP Reset Google Bypass işlemini yapmak için sim kart metodunu kullanacağız. Bunun için elinizde kullanmadığınız ancak sim kart pin şifresini bildiğiniz sim kart olması gerekir. Sim karta sahipseniz şimdi sıra telefonunuza Samsung Odin programı yardımıyla Samsung A10S A107F A107FXXU3ASGJ yazılımını yüklemeye geldi. Yazılım yükleme işlemi başarıyla tamamlandıktan hemen sonra cep telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Yeni başlatma sonrası cep telefonunuz sorunsuzca açılırsa aşağıda yer alan videodaki işlemleri uygulayın. Çözüm yöntemi denenmiş olup Samsung A10S A107F U3 sürümünde kesin olarak çalışmaktadır.

Samsung A10S A107F FRP Reset Google Bypass işlemi için telefona yüklemeniz gereken dosyalar aşağıdadır;

Reklam

Yazılım yükleme sonrası telefonunuz açılmadıysa ve recovery menüsünden başladıysa telefonunuzu sıfırlamak gerekir. Samsung A10S A107F Wipe Data/Factory Reset sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına ilişkin gerekli bilgiyi aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Not: Cep telefonunuz üzerinde yapacağınız işlemler sizin sorumluluğunuzda olup, telefonunuzun zarar görmesi (kullanılamaz hale gelmesi) halinde içerik yazarlarımız ve site yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir. Yapacağınız tüm işlemler sizin sorumluluğunuzdadır.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.