Powertec TR-658 Tıraş Makinesi İncelemesi
Powertec TR-658 Tıraş Makinesi İncelemesi
Reklam

Covid-19 salgını yaşanan bu günlerde hepimiz evlerimize çekildik ve olabildiğince sosyal izolasyon sağladık. Türkiye’deCovid 19 kaynaklı ilk ölüm 15 Mart 2020 tarihinde gerçekleşti. O tarihten bugüne kadar ülkemizde uygulanan politikalar neticesinde Covid 19 virüsü kısmen kontrol altına alındı. Ancak evimizde olduğumuz dönemlerde erkeklerin özellikle saç ve sakal hususunda sıkıntı bakımlarını yapamadıklarını biliyoruz. İşte bu yazımızda sizlere saç ve sakal konusunda işinize yarayacak olan Powertec TR-658 ürünün incelemesini yapıyoruz.

Powertec TR-658 İnceleme
Powertec TR-658 Tıraş Makinesi

Powertec TR-658 kutusunu ilk açtığımızda karşımıza, Powertec TR-658 tıraş makinesi, ufak bir şişe içerisinde yağ, temizleme fırçası, 3 adet tarak (1mm, 2mm ve 3mm), şarj istasyonu ve şarj istasyonu bağlantı kablosu çıkıyor.

Powertec TR-658 tıraş makinesini elimize ilk aldığımızda hafif olması beğenimizi kazanıyor. Ancak ürünün malzeme kalitesi bir tık daha iyi olabilirdi. Fakat fiyatı ile kıyaslandığında bu durum kesinlikle göz ardı edilebilir.

Reklam

Powertec TR-658 tıraş makinesi Lityum bataryaya sahip olup, 90 dakika kesintisiz çalışma süresi sunuyor. Ürünün en beğendiğimiz özelliği micro usb kablosu ile şarj olabilmesi ve şarj sırasında tüm güç çalışabilmesi oldu. T bıçak olması sakal ve ense için çok iyi çıkarmasını sağlıyor. Herhangi bir şekilde kesinlikle sakalı veya saçı çekme sıkıntısı yapmıyor. Sorunsuzca kesim işlemini yapabiliyor. Ürün yaklaşık 10 dakika kadar çalıştırıldığında ısınıyor. Fakat 1 saat kadar kesintisiz kullanımlarda bir sıkıntı ile karşılaşmadık. Powertec TR-658 tıraş makinesini test etmek için saç kesiminde de kullandık, akıcı şekilde kesme işlemini tamamladı.

Powertec TR-658 Kullanıcı Yorumları
Powertec TR-658 İnceleme

Marka ürünler ile kıyaslandığında Powertec TR-658 aynı fiyat aralığında bulunan diğer ürünlere nazaran performansı ile adeta göz dolduruyor. Oldukça güçlü motoru ve keskin bıçakları mükemmel işler çıkarmayı başarıyor.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.