PARDUS Photoshop Alternatifi Programlar
Reklam
PARDUS Photoshop Alternatifi Programlar

PARDUS Photoshop Alternatifleri

Adobe Photoshop resim düzenleme programı PARDUS işletim sistemi üzerinde resmi olarak desteklenmemektedir. Linux çekirdeğine sahip PARDUS işletim sistemini kullanan kullanıcılar da Photoshop alternatifi programlara yönelmektedir. Bu yazıda PARDUS’ta Photoshop alternatiflerine yer veriyoruz.

Linux PARDUS Photoshop alternatifleri

PARDUS Photoshop Alternatifi Pixeluvo:

Pixeluvo ücretli bir programdır. Kullanıcıya katmanlar üzerinde çalışma imkanı sunar. Katman maskesi desteği ile photoshop uygulamasında yaptığınız bir çok işlemi yapabilmenize imkan sağlıyor. Bunların yanında birbirinden farklı efektleri de bünyesinde barındırır. Çeşitli araçlar yardımıyla çizim yapabilir, nesneleri yok edebilirsiniz. Photoshop alternatifi olan Pixeluvo PARDUS ile tam uyumlu olarak çalışır. Uygulamayı satın almak için Steam adresini ziyaret edebilir veya dilerseniz uygulamayı kendi internet sayfasından satın alabilirsiniz.

Reklam

Pixeluvo resmi internet sayfası
Pixeluvo Steam Sayfası

Pixeluvo aynı zamanda 30 günlük deneme süresi sunar. Uygulamanın Demo sürümünü kullanarak photoshop alternatifi olan pixeluvo’yu test edebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için Pixeluvo inceleme isimli yazımıza göz atınız.

PARDUS Photshop Alternatifi Gimp:

Gimp açık kaynak kodlu ücretsiz resim düzenleme programıdır. Bünyesinde bir çok eklenti barındırmasının yanında eklenti desteği de sunar. Kullanımı photoshop’a göre biraz daha zordur ve klavye kısayolları alışıla gelmişin dışındadır. Fakat PARDUS’ta photoshop alternatifi program Gimp’i kullanmaya alıştığınızda harikalar meydana getirebilirsiniz. Sık sık güncelleme alır, kararlıdır ve oldukça yüksek performans sunar.

Gimp Resmi internet sayfası

Güncelleniyor…

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.