Reklam

Merhaba, bu yazıda tüm ayrıntıları ile PancakeSwap üzerinde hesap nasıl açılır, cüzdan nasıl bağlanır, token alım ve satımı nasıl yapılır, PancakeSwap hesabına token nasıl eklenir, tokenlerin ContractAdress bilgilerine nereden ulaşılır gibi bir çok konuya değineceğim.

Bildiğimiz gibi pek çok token borsalar üzerinde listelendikten sonra zaten oldukça fazla değer artışı elde ediyorlar. PancakeSwap üzerinden henüz borsalarda listelenmemiş tokenleri satın alabilirsiniz. Bu sayede borsada listelenmesi muhtemel token üzerinden oldukça yüksek miktarda kazanç elde edebilirsiniz.

PancakeSwap Hesabı Nasıl Açılır? Cüzdan Nasıl Bağlanır? Cüzdan Nasıl Açılır?

1- PancakeSwap Hesabı Nasıl Açılır? Cüzdan Nasıl Bağlanır?

Reklam

Oldukça yanlış bilinen hususlardan bir tanesi PancakeSwap hesabı açma konusudur. PancakeSwap internet sitesi üzerinden hesap açma işlemi mümkün değildir. PancakeSwap sayfasını kullanmak için bir cüzdan hesabına (WalletConnect, Metamask, Trust Wallet, MathWallet, TokenPocket, Binance Chain, SafePal, Coin98) sahip olmanız gerekir. Trust Wallet cüzdanı üzerinden hesap açtıktan sonra Trust Wallet mobil uygulaması üzerinden Wallet Connect butonuna tıklayarak PancakeSwap sayfasında Connect Wallet butonuna basarak QR Kodunu telefonunuzun kamerasına okutmak suretiyle bağlantı işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2- Cüzdan Nasıl Açılır?

Cüzdan hesabı açmak için Trust Wallet uygulamasını kullanabilirsiniz. Yalnızca mobil cihazlar üzerinden cüzdan hesabı açmanıza imkan verir. Bunun için Android veya iOS işletim sistemi sahip bir cihaza ihtiyacınız var. Market üzerinden veya .apk uzantılı dosya ile mobil cihazınıza Trust Wallet uygulamasını kurarak Cüzdan Hesabı açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

3- Token Contract Adress Bilgisi Nedir? Nasıl Öğrenilir?

Token Contract Adres bilgisi satın almak istediğiniz tokenin blokchain zinciri içerisinde yer aldığı sözleşme adresidir. Bu sözleşme adresini PancakeSwap sayfasında yer alan tokenleri yönet bölümüne girerek tokene PancakeSwap üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu şekilde token üzerinde alım satım işlemi yapmaya haiz olursunuz.

Token Contract Adres bilgilerini öğrenmek için BscScan internet sayfasını kullanabilirsiniz.

4- PancakeSwap üzerinden Token alımı nasıl yapılır?

PancakeSwap üzerinden token alımı yapabilmek için Trust Wallet hesabınıza BNB aktarmanız gerekir. Bunun için kullandığınız kripto para borsalarından bir tanesinden BNB alım işlemi yapmanız gerekiyor. Daha sonra alım yaptığınız BNB’yi Trust Wallet hesabınıza aktararak exchange işlemi yapmanız gerekiyor. Exchange işlemi sonrası değişim işlemini yaptığınız token hesabınızda görünecektir.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.