OnePlus 8 ve 8 Pro FRP Reset, Google Account ByPass
OnePlus 8 ve 8 Pro FRP Reset, Google Account ByPass
Reklam

OnePlus 8 FRP, Google Account ByPass

OnePlus 8 FRP Reset, Google Account ByPass işlemini anlatacağız. Yazımızın başlında belirtelim ki yapacağınız tüm işlemlerden dolayı siz sorumlusunuz. Telefonunuzun işlem sırasında veya sonrasında zarar görmesi halinde hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmiyoruz. İşlemlere başlamadan önce sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

FRP Reset Nedir? Google Account ByPass Ne Demek?

FRP Reset ve Google Account ByPass terimleri telefonların dünyasında aynı anlama gelen terimlerdir. Google Hesabı unutulan cep telefonları sıfırlandığında, kurulum sırasında istenilen eski Google hesabının kaldırılmasını ifade eder. Google Hesabı unutulan cep telefonları sıfırlandığında, normal şartlar altında güvenlik nedeniyle kuruluma devam edemezsiniz. Kuruluma devam edebilmeniz için FRP Reset veya Google ByPass işlemi yapmanız gerekir.

OnePlus 8 FRP Reset – Google Account ByPass

OnePlus 8 Google Account ByPass işlemi için, öncelikle telefonunuza uygun olan yazılım dosyasını ve yazılım yükleme aracını bilgisayarınıza indirin. Yazılım dosyasını ve yükleme aracını, OnePlus 8 ve Oneplus 8 Pro Android 11 Sürüm Düşürme isimli yazımızda bulabilirsiniz. Lütfen telefonunuzun bölgesine uygun yazılım dosyalarını indirmeye dikkat edin.

Reklam

Yazımız da yapılan anlatım, OnePlus 8 Pro modeli içinde geçerlidir. Yukarıda bağlantısını paylaştığımız sayfayı ziyaret ederek, OnePlus 8 Pro için gerekli yazılım dosyalarına ulaşabilirsiniz.

Yazlım yükleme işlemi sırasında telefonunuzu kapalı bir şekilde ses açma ve ses kısma tuşlarına basılı tutarak bilgisayara bağlayın. Windows 10 bilgisayarlarda EDL sürücüleri otomatik kurulur. Sürücüler kurulduğunda MSM Download Tool programını çalıştırın. Telefonunuz uygulama tarafından görüldüğünde start tuşuna basın ve yükleme işlemini başlatın. Yükleme işlemi tamamlandığında cep telefonunuz yeniden başlayacaktır. Açılma süresi yaklaşık 5 dakikadır. Telefonunuz açıldığında kutusundan çıktığı hali gibi olacaktır. Yükleme işlemi sonrasında telefonunuza gerekli güncelleme işlemlerini yapmayı ihmal etmeyin.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.