Reklam
OnePlus 7 Pro FRP Reset
OnePlus 7 Pro FRP

OnePlus 7 Pro 1911 FRP Reset

OnePlus 7 Pro FRP nasıl yapılır, FRP Bypass nasıl yapılır, OnePlus 7 Pro Google Account Reset, Google Hesabı Kaldırma nasıl yapılır? – OnePlus 7 Pro Google Bypass

** Önemli Not: Bu yazıda anlatılan hususlarla ilgili olarak tüm sorumluluk size aittir. Cihazınız bozulması durumunda ve herhangi bir zarar veya sorun ile karşılaşmanız durumunda yazı sahibi veya yücebilgi.net internet sayfası sorumlu tutulamaz.

FRP nedir diye merak eden kişiler için FRP (Factory Reset Protection)’nin anlamı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama koruması olarak tanımlanabilir. Örnek olarak kullandığınız OnePlus 7 Pro model telefonunuzun Google hesap giriş şifresini unuttunuz ve telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak istediniz. Telefon fabrika ayarlarına döndü fakat cihazın yeniden kurulumu sırasında sizden tekrar cihazınız üzerinde daha önce kurulu olan Google hesabınızı kullanıcı adı ve şifresini girmenizi ister. Eğer şifrenizi unutmuşsanız telefonunuzun kurulumunu tamamlayamazsınız ve telefonu kullanamazsınız.

Reklam

OnePlus 7 Pro FRP Reset yapabilmek için elinizde UMT Dongle olması gereklidir. UMT Dongle kullanarak OnePlus 7 Pro, Android 9 sürümüne kadar tek buton yardımı ile FRP Reset işlemi yapabilirsiniz.

Elinizde UMT Dongle yoksa veya OnePlus 7 Pro model telefonunuz Android 10 güncellemesi almış ise bu durumda yazımızın devamında yer alan programı kullanmanız gerekir. Programı indirdikten sonra başlatılan ve sol üst köşede bulunan start butonuna basın. Sonrasında cihazınızı ses açma ve güç tuşuna basarak bilgisayara bağlayın. Program OnePlus 7 Pro telefonunuzu gördükten sonra FRP Reset işlemine başlayacaktır. İşlem tamamlandığında OnePlus 7 Pro FRP işlemi tamamlanmış olacaktır. Telefonunuzun FRP işlemi sonrası açılması 5-15 Dk. arası sürebilir.

OnePlus7 Pro FRP Reset - Google ByPass
OnePlus 7 Pro FRP

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.