Reklam

Merhaba arkadaşlar, en başta belirtelim ki kaleme aldığımız bu yazı yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yalnızca Naft Coin – Nafter Coin hakkında bilgi içerir.

Yazımızın devamında Nafter Coin kısaltması olan *Naft Coin olarak anılacaktır. Naft Coin yazımızın yayınlandığı an itibariyle $20,175,970 piyasa değerine sahiptir. Toplam Naft Coin miktarının %50’si piyasada dolaşımdadır. Toplam 1.000.000.000 adet Naft Coin’in yalnızca 500.000.000 adeti piyasada dolaşımdadır.

Naft (Nafter) Coin NFT üzerine kurulan bir sosyal medya platformudur. Pek çok kategori de hizmet vermektedir. Bu kategoriler; Animasyon, Komedi, Dijital Tasarımlar, Giyim, Yiyecek, Oyun, Yaşam Tarzı, Güzellik ve Seyahat şeklinde sıralanabilir.

Reklam

Nafter Coin app.nafter.io isimli internet sayfası üzerinden hizmet verir. Bu platform üzerinden hazırladığınız NFT ürünlerini satabilirsiniz. Nafter sosyal medya platformuna bağlanabilmek için MetaMask, TrustWallet veya WalletConnect isimli cüzdanlardan herhangi bir tanesine sahip olmanız gerekir. Bağlantı sonrasında paylaşılan görsellere biçilen değeri kullanıcıya transfer etmek suretiyle sahip olabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında kendi tasarımlarınızı veya içeriklerinizi yine burada satışa çıkabilirsiniz.

Nafter Coin, 15 Mayıs 2021 tarihinde $0.3726 bedel üzerinden işlem görmüştür. 03 Eylül 2021 tarihinde ise $0.2086 bedel üzerinden işlem görmüştür. 29 Ekim 2021 tarihinde $0.02496 bedel üzerinden işlem görmüştür. Söz konusu veriler CoinmarketCap.com isimli internet sayfasından alınmıştır. Günümüzde ise Nafter Coin $0.04125 bedel üzerinden işlem görmektedir. Bu grafik ve istatistikten anlaşılacağı üzere Nafter Coin yaklaşık olarak 10/1 oranında bir değer kaybı yaşamıştır. Yaşadığı değer kaybı sonrası toparlanmaya başlayan Nafter Coin’in yıl başına kadar fiyatında yeni bir rekora koşacağı iddia ediliyor.

Nafter Coin şuan için yalnızca bir kaç borsada listelendi. Gelecek günlerde Binance gibi büyük diğer borsalarda da listelenmesi halinde çok fazla değer kazanacağı iddia ediliyor.

Bu yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yalnızca Nafter Coin hakkında bilgilendirme içerir.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.