MacBook Air M1 Çanta ve Kılıf Önerisi Tavsiyesi
MacBook Air M1 Çanta ve Kılıf Önerisi Tavsiyesi
Reklam

MacBook Air M1 Çanta Tavsiyesi ve Kılıf Tavsiyesi

Merhaba, bu yazıda sizlere kullanmakta olduğum MacBook Air M1 bilgisayarım için satın almış olduğum ve oldukça da memnun kaldığım iki üründen bahsedeceğim. Bu ürünlerden bir tanesi silikon kılıf, diğeri ise darbeye dayanıklı olduğu söylenen ve oldukça hoş kibar bir tasarıma sahip olan çanta olacak. 

MacBook Air M1 Kılıf Tavsiyesi

İlk olarak MacBook Air M1 için satın almış olduğum koruyucu silikon kılıftan bahsetmek istiyorum. Silikon kılıf iki parçadan oluşuyor. İlk parça MacBook Air M1 cihazın ekran arkasında yer alan alüminyum paneli köşeleri ile birlikte kaplamakta, ikinci parça ise cihazın alt kısmını köşeleri ile birlikte kaplamaktadır. Silikon kılıfın yapısı plexi olarak adlandırılan sert bir malzeme yapısında. Buda Cihazın çizilmelere ve çarpmalara karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Bilgisayarı bıraktığımız veya bırakacağımız yüzeylerin bilgisayarımızın kasasına zarar vermesini engelliyor. İkinci parçada yer alan ızgara girişleri sayesinde kılıftan kaynaklı olarak bilgisayarda ısınma sorunu yaşanmıyor. Yine alt kısımda bulunan kaymaz ayaklar sayesinde MacBook Air M1 bilgisayarınız masanın üzerinde veya başka bir zeminde güzel bir şekilde kullanılabiliyor. Kılıf MacBook M1 ile tamamen uyumlu olarak üretilmiş. Kılıfın resimlerini aşağıda detaylı olarak görebilirsiniz. 

MacBook Air M1 Çanta Tavsiyesi

MacBook Air M1 için tavsiye edeceğim güzel bir çanta modeli mevcut. Bu çanta hem uygun fiyatı, hem tasarım güzelliği, hemde darbelere karşı koruyucu iç yapısı ile benim beğenimi fazlası ile kazandı. Çantanın büyük gözünde MacBook Air M1 bilgisayarınız ile birlikte bir adet cam temizleyici bezin sığabileceği korunaklı bir alan mevcut. Çantanın ön tarafında ise bir adet cırtlı cep mevcut. Bu cep içerisine ise harici disk, Type-C Usb Hub ve şarj aletini koyabilirsiniz. Çeşitli renk seçeneklerine sahip bu çanta hem bayanlara, hemde erkeklere hitap ediyor. Hafif yapısı, yumuşak dış dokusu ile MacBook Air M1 bilgisayarınızı taşımak oldukça konforlu oluyor. Çanta hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için aşağıda yer alan MacBook Air M1 çanta resimlerine göz atabilirsiniz. 

Reklam

MacBook Air M1 için ihtiyacınız olan çantaya ve kılıfa aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.