İstanbul Dış Çekim Mekanları
İstanbul Dış Çekim Mekanları
Reklam
istanbul Dış Çekim Mekanları
istanbul Dış Çekim Mekanları

İstanbul Dış Çekim Mekanları

Merhaba değerli Yücebilgi okurları bu yazımızda sizlere İstanbul dış çekim mekanları hakkında bilgi veriyoruz. İstanbul dış çekim mekanları, dış çekim için birbirinden güzel manzaraları ile büyüleyici fotoğraflara sahip olmanızı sağlayacak ve bir ömür bakıp mutlu olacağınız fotoğraflarda arka fon olarak işe yarayacaktır.

Sizde bir gelin olmuşsanız veya gelin adayıysanız hatta ve hatta tam tersi bir damatsanız işte aradığınız en güzel dış mekanları bu yazıda…

İstanbul Avrupa Yakası Dış Çekim Mekanları

İstanbul Avrupa yakasında yer alan dış çekim mekanlarını aşağıda sizler için bir araya getirdik. Emirgan Korusu, Yıldız Parkı, Kilyos ve Sarıyer Sahil şeridi gibi birbirinden güzel mekanlarda ücretsiz dış çekim yapabilirsiniz. Dış çekim mekanlarının birbirlerine olan mesafesi az olduğundan kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizleri İstanbul’da ücretsiz dış çekim yapabileceğiniz mekanlarla baş başa bırakalım.

Reklam

Yıldız Parkı (Beşiktaş)

Yıldız parkı toprak kokulu doğası ile İstanbul içerisinde yer alan yeşil alanlardan biridir. Dış çekime uygun doğası, içerisinde yer alan gölet, köşkler ve banklar bir kaç örnek olarak gösterilebilir. Beşiktaş’ta yer alan Yıldız Parkında dış çekimi hafta içi yapmanızı tavsiye ederiz, hafta sonu yoğun ziyaretçilerinden dolayı çekim için uygun ortamın oluşmasında vakit kaybedebilirsiniz.

Emirgan Kourusu (Sarıyer)

İstanbul Sarıyer’de yer alan Emirgan Korusu lale zamanında laleleri ile meşhur bir korudur. Yıldız Parkı gibi yeşil doğa örtüsüne sahiptir. Yüz ölçümü Yıldız parkından daha büyüktür ve dış çekim için resim çekilebilecek ortam sayısı daha fazladır. Boğazı gören yüksek tepeleri, lale figürleri, yapay göletler gibi çeşitli arka fonlara sahiptir. Dış çekim için sıkça tercih edilen Emirgan Korusu’da dış çekim için ücretsizdir. Tavsiye ederiz.

Atatürk Arbetorumu [Dış Çekim Ücretlidir!]

İstanbul Sarıyer’de yer alan Atatürk Arbetorumu, eşsiz yolları ve ağaç çeşitleriyle beraber muazzam göl manzaralarına da ev sahipliği yapar. Bin bir çeşit ağaç içerisinde yer alan doğal yürüş yollarında birbirinden güzel pozlar verebilir ve dış çekim albümünüzü bu pozlar ile süsleyebilirsiniz. Atatürk Arbetorumunda dış çekimde kullanılmak üzere yalnızca şemsiye gibi nesnelere izin veriliyor, salıncak, konfeti gibi nesnelerin ise içeriye girişi yasaktır. Giriş ücretleri değişiklik gösterse de yazımızın yayınlanmış olduğu tarihte giriş ücreti 472 TL’dir, bu ücret (6 kişilik) ekip içindir.

Sarıyer Sahil Şeridi

Sarıyer sahil şeridi denize nazır, İstanbul’un simgesi olan Boğaz Köprülerini gören güzel bir mekandır. Dış çekim fotoğraflarında arka plana İstanbul’u almak isteyenlere tavsiye ederiz.

Kilyos

Kilyos kumsalları dış çekim için önereceğimiz başka bir mekandır. Denize girerek veya kumsal yürüyüşleri için uygun olan bu kumsallar ücretsiz dış çekim yaptırmak için güzeldir. Hafta içi gidildiğinde sessiz ve kalabalık olmayan bu kumsallarda dış çekim için birbirinden güzel farklı pozlar verebilirsiniz. Daha güzel bir kumsal ve daha iyi fotoğraflarım olsun derseniz sizlere yine bölgede ücretli hizmet veren Beachlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul Anadolu Yakası Dış Çekim Mekanları

İstanbul Anadolu yakasında yer alan dış çekim mekanları Fethi Paşa Korusu, Çamlıca Tepesi, Mihrabat, ve Otağtepe olarak gösterilebilir. Eşsiz boğaz ve İstanbul manzarasına sahip olan bu mekanlarda keyifle dış çekim yaptırabilirsiniz. İstanbul dış mekanları yazısının sonuna geldik, umarım hoşunuza gidecek dış çekim mekanlarına yer verebilmişizdir. Yazımızın altına yorum bırakarak bizlerle düşüncelerinizi paylaşın.
Bir başka yazıda görüşmek üzere…

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.