Reklam
İstanbul Yat Kiralama
İstanbul’da Yat Kiralama farkını yatkirala.co ile yaşayın…

İstanbul’un güneşli yaz günlerinde şehrin gürültüsünden birazda olsa uzaklaşmak için yapılacak en güzel etkinliklerden bir taneside yat kiralayarak İstanbul Boğazına açılmaktır. Yat Kiralama ile İstanbul’un eşsiz güzelliğini, tarihi yapılarını yakından görebilirsiniz. 7 tepe İstanbul’un bütün tepelerini boğazın ortasından seyredebilirsiniz. Yat kiralamak oldukça basit. İstanbul Boğazında kaç saat yat turu yapmak istediğinizi ve yat turu yapmak istediğiniz tarihi belirtmeniz yat kiralama için yeterli oluyor. Birbirinden farklı etkinlik ve organizasyon çeşitleri ile İstanbul Boğazında yat kiralamak tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Yat Kiralamak ve İstanbul’da boğaz turu veya daha farklı organizasyonlar yapmak için yatkirala.co sayfasını kullanabilirsiniz. yatkirala.co sahip olduğu güvenlik sertifikaları ile sizlere güvenli bir yat kiralama hizmeti sunar. Ayrıca rezervasyon talebinize konu bilgileriniz kesinlikle üçüncü taraf kişilerle veya şirketlerle paylaşılmamaktadır. Güvenli ve hızlı bir şekilde yat kiralama işlemi yapabilirsiniz.

İstanbul Boğazında Yat Kiralama Organizasyon ve Hizmet Çeşitleri

 • Boğaz Turu
 • Yüzme Turu
 • Adalar Turu
 • Balık Turu
 • Yatta veya Teknede Konaklama
 • Boğazda Kahvaltı
 • Boğazda Akşam Yemeği
 • Boğazda İş Yemeği
 • Boğazda Doğum Günü Partisi
 • Boğazda Evlenme Teklifi
 • Boğazda Bekarlığa Veda Partisi
 • Boğazda Nişan, Kına Gecesi ve Düğün

Yukarıda yer alan birbirinden farklı organizasyon ve hizmet çeşitlerinden birini veya birden fazlasını seçebilirsiniz. Aileniz ile birlikte yat kiralayarak boğaz turu eşliğinde güzel bir kahvaltı yaparak güne başlayabilirsiniz. Yine yat kiralayarak boğaz turu eşliğinde güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiye unutamayacağı bir evlenme teklifi yapmak için yat kiralayarak muhteşem bir akşam yemeği sonrası İstanbul Boğaz Köprüsüne Lazer ile evlenme teklifinizi yansıtarak unutulmaz bir evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.

Reklam

İş arkadaşınız için veya değer verdiğiniz sevdiğiniz bir arkadaşınız için İstanbul’un eşsiz güzellikteki Boğazında Doğum Günü Partisi düzenleyebilirsiniz. Doğun günü kutlamalarında Yatkirala.co farkı ile yat ve teknelerin süslemesi dilediğiniz şekilde yapılmaktadır.

Bir ömür boyu iyisiyle kötüsüyle ortak bir hayat yaşamaya adım attığınız sevdiğiniz ile Nişan, Kına Gecesi ve Düğün organizasyonlarınızı İstanbul Boğazında yapabilirsiniz. Kişi sayısına bağlı olarak teknenin büyüklüğü değişiklik gösterir.

Uzun veya kısa olmak üzere bir boğaz turuna çıkmaya ne dersiniz? İstanbul’un tarihi dokusunu yakından seyredin ve boğazın güzelliği ile büyülenin. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası kıyılarından dolaşarak tamamlanan boğaz turu ile her iki yakanında tarihi yapılarına ve güzelliklerine hakim olacaksınız.

Yatkirala.co anlaşmalı olduğu 16 yat ve tekne sayesinde müşterilerinin her türlü ihtiyacına karşılık verebilmektedir. İnternet sitesi üzerinden rezervasyon talebinize ilişkin bilgileri ve talep durumunuzu size gönderilen özel kod ile takip edebilirsiniz. Whatsapp iletişim hattı üzerindende hızlı bir şekilde yat kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.