Apple Appstore açılmıyor
Iphone ve Ipad Appstore Bağlanmıyor Bağlantı Sorunu
Reklam

Iphone ve Ipad AppStore Bağlanmıyor Bağlantı Sorunu

Iphone ve Ipad kullanıcılarının yaşadığı AppStore bağlanma sorununun çözümüne ilişkin detaylı bilgiler yazımızın devamında…

Son zamanlarda sık sık karşılaşılan bir sorun olan AppStore’a bağlanamamak konusunda bir takım farklı çözümler mevcut. Sizde kullandığınız Iphone veya Ipad’inizde AppStore bağlanma sorunu yaşıyorsanız bu yazıda bulunan bilgiler işinizi görecektir. Haydi şimdi aşağıda yer verdiğimiz çözümlere göz atın ve sorununuzu çözüme kovuşturun… Iphone cihazınız hakkında bilmeniz gereken özellikler için Iphone kullananların bilmesi gereken özellikler isimli yazımıza göz atmayı ihmal etmeyin.

AppStore Bağlantı Sorunu ve Çözümü

Reklam
  • İlk olarak bağlantı durumunuzu kontrol edin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.
  • Cihazınızın tarih ve saatini kontrol edin, saati doğru bir şekilde ayarlayın veya otomatik olarak ayarlama seçeneğini etkinleştirin.
  • Yazılımınızı güncelleyin ve cihazın güncel yazılıma sahip olduğundan emin olun.
  • AppStore’a bağlanma sorunu çözümü için denemeniz gereken yöntem telefonunuzu veya tabletinizi 1 dakika ile 3 dakika arasında uçak moduna alıp tekrar uçak modundan çıkarmaktır. Bu yöntem ile ilginç bir şekilde AppStore’ye bağlantı sorununu giderebilirsiniz.
  • Bir başka çözüm ise cihazınızın internet ayarlarında yani hücresel ayarlarının altında bulunan AppStore aktif hale getirebilirsiniz.

Yukarıda ki yöntemleri kullanarak sizde AppStore bağlantı sorununuzu giderebilirsiniz. Eğer sorununuz hala devam ederse yorum bırakarak destek isteyebilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.