iPhone diğer sistem verileri nasıl temizlenir
iPhone diğer sistem verileri nasıl temizlenir
Reklam

Apple iPhone modellerinde dolan hafızada veri kaybı olmadan nasıl yer açılır? iPHone diğer sistem verileri alanında yer nasıl açılır? iPhone depolama alanı arttırmak için ne yapmak gerekir? iPhone diğer sistem verileri nasıl temizlenir?

iPhone kullanıcılarının depolama alanından kaynaklı olarak yaşadıkları yeterli depolama alanı mevcut değil uyarısını yok etmenin yolu hakkında bilgileri bu yazıda sizlere anlatıyoruz.

iPhone telefonunuzda depolama alanınızın yüklü uygulamalardan ve yüklü fotoğraflardan kaynaklı olarak dolması mümkündür. Ancak bazı zamanlarda telefonunuzun hafızası diğer sistem verileri bölümünün şişmesinden kaynaklı olarak dolu gözükebilir. Şayet diğer iPhone telefonunuzun diğer sistem verileri alanı çok yüksek boyutlara ulaşmış ise bunu temizleyebilmek için aşağıdaki yöntemi izlemelisiniz. Bu yöntem ile diğer sistem verileri bölümünü kesin olarak temizleyebilirsiniz.

Reklam

iPhone telefonunuzun Ayarlar > Genel > iPhone Saklama Alanı bölümüne girerek telefonunuzun depolama alanında hangi uygulamanın ne kadar yer kapladığını görebilirsiniz. Telefonunuzda diğer sistem verileri bölümü yüksek boyutlarda yer kaplıyorsa bunun tek çözüm yolu aşağıda anlattığımız yöntemi uygulamaktır. Bunun için ihtiyaç duyacağınız program iTunes programıdır. Programı indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklayabilirsiniz.

Telefonunuzu bilgisayara bağlayarak iTunes ile eşleştirmesini yapın ve iPhone telefonunuzun yedeğini iTunes üzerinden alın. Daha sonra telefonunuzu sıfırlayın ve iTunes üzerinden tekrar yedek geri yükleme işlemini yapın.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.