Reklam

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda sizlere iPad’iniz aksesuarları için kullanabileceğiniz aksesuar tavsiyesinde bulunacağız. iPad için aksesuar tavsiye yazımızın içerisinde orjinal iPad aksesuarlarına yer verilmeyecektir. Daha çok uygun fiyatlı iPad aksesuarlarını paylaşacağız. Aksesuarlar içerisinde Type-C Hub, Klavye, Mouse ve iPad kılıfı yer alacaktır.

iPad Air 4 veya iPad Pro Type C to USB, Hdmi, Sd Card Hub Adaptor

Type C girişine sahip olan iPad Air 4 veya iPad Pro modellerinde USB Hub adaptörleri ile iPad’inizin ekranını bir monitöre veya televizyona yansıtabilirsiniz. Ayrıca USB çıkışıları sayesinde harici klavye, mouse, USB Bellek, harici disk gibi çevre birimlerini bağlayabilirsiniz. Yine tüm bunların yanında fotoğrafçılık ile uğraşıyorsanız SD Card desteği sayesinde fotoğraf makinesi içerisinde bulunan SD Card’ı iPad’inize bağlayabilirsiniz. Aliexpress üzerinden satın alabileceğiniz yüksek kaliteli USB HUB adaptörlere dair sayfa bağlantılarını yazımızın devamına ekliyoruz.

AliExpress üyeliğine sahip değilseniz, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Aliexpress alışveriş sitesine kayıt olabilirsiniz.

Reklam

AliExpress Kayıt Ol!

Yukarıda yer alan iPad’inizde ve Macbook’unuzda kullanabileceğiniz USB Hub Adaptörleri, Türkiye’de satılan muadil ürünlerin yarı fiyatına alabilirsiniz. Seçtiğimiz bu her iki ürün de kalite olarak çok iyi düzeydedir.

iPad BlueTooth Klavye ve Mouse Tavsiyesi

Bluetooth Klavye ve Mouse ile iPad’inizi adeta bir bilgisayara dönüştürebilirsiniz. Doğru seçilmiş yüksek kaliteli Klavye ve Mouse modelleri ile iPad mükemmel bir uyum içinde çalışır. Standart dizüstü bilgisayarlara nazaran çok daha yüksek performansa sahip olan iPad ile mükemmel işler çıkartabilirsiniz.

Hepsi bir arada olan aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi iPad oldukça kaliteli dizüstü bilgisayar seviyesine ulaşıyor. Yazmak, çizmek ve tasarlamak oldukça keyifli bir hale geliyor.

Kaliteli Klavye ve Mouse konusunda aklımıza gelen ilk marka Logitech oluyor. Logitech ürünleri diğer marka ürünlere kıyasla tam dolu pil ile çok daha fazla kullanım süresi sunuyor. Örnek olarak Logitech K380 Bluetooth klavyeyi ele alacak olursa, içerisinde ön yüklü olarak gelen piller ile 24 Ay kullanım süresi vaat eder. Bu da zarf malzemelerine ödeyeceğiniz para miktarını ciddi manada rahatlatacaktır.

iPad modelleri için tavsiye edeceğimiz klavyeler arasında birinici sırada Logitech K380 modeli vardır. Önemli artılarına göz atacak olursak;

  • Uzun pil ömrü,
  • Yüksek malzeme kalitesi,
  • Üç farklı cihaz ile eşleştirme,
  • Sessiz tuş basımı,
  • Command tuşu sayesinde iPad’inizde kısayol tuşlarını kullanma imkanı,
  • Kompakt yapıya sahip olması gibi çok büyük artıları vardır.

Logitech K380 BlueTooth Klavyeyi VatanBilgiyasar, Hepsiburada, Amazon, MediaMarkt gibi teknoloji mağazalarından satın alabilirsiniz.

iPad modellerinde kullanabileceğiniz Bluetooth desteğine sahip Logitech M350 Mouse ile birlikte iPad’inize dokunmak zorunda kalmadan uzaktan kontrol edebileceksiniz. Mouse sayesinde iPad’inizi bilgisayar kullanır gibi kullanabileceksiniz. Logitech M350 Bluetooth Mouse tavsiye etmemizin ana nedeni yüksek kaliteye sahip olması ve fiyat olarak ulaşılabilir düzeyde olmasıdır. Klavye modelinde olduğu gibi bu mouse modeli de sessiz tıklama ve kaydırma özelliğine sahiptir. Ayrıca ergonomik yapısı sayesinde iPad’iniz ile birlikte kolayca her yere taşınabilir. 18 ay pil ömrü sayesinde zarf malzeme ödemlerinizi ciddi oranda azaltır.

iPad’iniz için bluetooth desteğine sahip uygun fiyatlı bluetooth mouse modellerini aşağıda liste halinde paylaştık;

iPad Air 4 veya iPad Pro Kılıf Modelleri

iPad modellerinin orjinal kılıf modelleri oldukça pahalı olduğu için alternatif kılıf modellerini paylaşacağız. Listemizde yer alan kılıf modelleri yüksek kaliteye sahiptir.

  1. iPad Air 4 Uyutma ve Uyandırma Desteğine sahip kılıf
  2. iPad Pro 11” veya 12.9” modelleri için kılıf

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.