Reklam

Android kullanıcıları ve Google hesabı olanlar için güzel bir haberim var.

Anket cevaplayarak kredi / para kazanma!

İhtiyacınız olan tek şey Google hesabına sahip olmanız. Zaten Android kullanıcısı iseniz Google hesabınızın olmaması da mümkün değil.

Reklam

Google Surveys tarafından geliştirilmiş olan ödüllü anketler ile kısa anket sorularını cevaplayarak

Google dan kredi yani para kazanıp, kazandığınız paraları ise Google Play Store, Google Kitaplık, Google Filmler gibi uygulamalarda bir sene boyunca kullanabiliyorsunuz. Sistem her sene kendini yenilemektedir.

Yapmanız gereken tek şey Google ödüllü anketler isimli uygulamayı android işletim sistemli telefonunuza indirmek ve size gönderilecek olan anketi beklemek! (Anket size bildirim şeklinde geliyor.)

Sistem nasıl işliyor?

Telefon yada tabletinize haftada bir (Bu süre kısalıp uzayabiliyor) kısa bir anket sorusu geliyor. Örneğin: Aşağıdaki markalardan hangisini önce duydunuz?, Türk Telekom, Opet, Turkcell, vs.. gibi. Bir dakika bile sürmeyen bu anket cevaplama neticesinde kredi hesabımıza işliyor. Resimdeki benim kazandığım para miktarı şu ana kadar 8.64 TL olmuş (Ki ben uygulamayı 6 ay falan telefonumdan silmiştim) Birkaç uygulama satın aldım an itibariyle bakiyem 3.91 TL

Kazanılan kredileri nerede kullanabilirim?

Google Ödüllü anketler ile hesabımıza yatırılan krediler birikiyor ve Play Store da satılan her hangi bir uygulama, Oyun, Kitap yada Film satın alabiliyoruz. Anket başına minimum 0,20 TL ortalama ise 0,5 TL – 0,75 TL gibi kredi anında hesabınıza yatıyor.

Hani bir atasözümüz var “Damlaya damlaya göl olur!” işte bu şekilde biriktirdiğimiz kredilerin belirli bir rakama ulaşması halinde ihtiyacınız olan kaliteli bir uygulama yada kitabı Google Play den alabilirsiniz. (Bazı zamanlarda uygulamalar %50 yada %70 e varan indirime giriyor işte böyle zamanda ihtiyacınız olan uygulamayı daha uygun fiyata satın alabilirsiniz).

Uygulamanın internet adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks&hl=tr

Hepinize bol kazançlar dilerim.

Sevgilerimle..

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.