Evde vakit geçirmek için yapılabilecek etkinlikler
Evinizde yapabileceğiniz en güzel etkinlikler
Reklam

Evinizde Yapabileceğiniz En Muhteşem Etkinlikler

Merhaba değerli Yücebilgi okurları, Corona Covid-19 virüsünün dünya çapında yayılması nedeniyle hepimiz evlerimize kapandık. Bizde size bu sıkıntılı günleri evinizde keyifli bir şekilde geçirebilmeniz için evinizde yapabileceğiniz en muhteşem etkinlikleri anlatıyoruz.

1. Evde Film İzlemek

evde film izlemek
Evde eğlenceli vakit geçirmek için film veya dizi izlemeyi tercih edebilirsiniz. Sürükleyici diziler tercih ediniz.

Aile fertleriniz ile birlikte veya yalnız başınıza film izleyerek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Netflix gibi çevrimiçi dizi ve film izleme platformlarını tercih edebilirsiniz. Güncel içeriklere sahip bu platformlar sayesinde elinizin altında oldukça kapsamlı bir dizi ve film kütüphanesi bulunacaktır. Film veya dizi izlemeyi eğlenceyi hale getirebilmek için filmin veya dizinin akışı hakkında tahminlerde bulunun ve tahmini tutan kişinin ödül kazanmasını sağlayın. Yine film veya dizi izlerken yanınızda mutlaka atıştırmalık; çerez, çay, kek gibi yiyecekler bulundurun ve odak noktanızı izlediğiniz içeriğe sabitleyin.

2. Çok Kişili Oyunlar Oynayın

Birden fazla oyuncuya sahip oyunlar oynayın
Birden fazla oyuncuya sahip olan oyunlar oynamak eğlenceli ve hızlı zaman geçirmenizi sağlar. Ayrıca bu sayede aile fertleriniz veya arkadaşlarınız ile ilişkilerinizin güçlenmesini sağlar.

Birden fazla kişinin oyuncu olduğu oyunlar oynayarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Çevrimiçi oyunlar veya aile fertleriniz ile oynayabileceğiniz oyunlar (satranç, monopoly, tombala, okey, vb.) hem eğlenceli zaman geçirmenizi hemde çevreniz ile ilişkilerinizin güçlenmesine katkı sağlar. Oyunları daha eğlenceli hale getirmek için galip gelenin ödüllendirilmesi veya kaybedenin cezalandırılması gibi bir takım heyecan verici yöntemler uygulayabilirsiniz.

Reklam

3. Yeni Fikirler Ortaya Atın

4. Kendinizi Kitaptaki Kahramanın Yerine Koyarak Kitabı Okuyun

5. Yeni Bilgiler Öğrenin ve Uygulayın

6. Yazılım Eğitimleri İzleyin

7. Farklı Tatlarda Yemekler Pişirmeyi Deneyin

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.