Reklam

Android işletim sistemli bir akıllı telefon yada tabletiniz varsa ve varsayılan dosya yöneticisi ihtiyacınıza cevap vermiyorsa yada daha kapsamlı bir dosya yöneticisi arıyorsanız, ES File Explorer isimli uygulama tam aradığınız uygulama.

Ücretsiz olan uygulama ne gibi özellikler sunuyor?

Reklam

ES File Explorer, programları ve dosyaları yönetmek için mükemmel bir uygulamadır. Çalışan uygulamaları kaldırma, sürücü depolama (Dropbox, Google Drive ya da Skydrive yoluyla) ve FTP müşterisi gibi birçok ek özellikleriyle beraber gelir ve böylece hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Bu program, kullanıcılar isterse telefonlarından herhangi bir şeye erişerek tüm dosyalarını kolayca yönetebilmelerine izin verir. Fotoğrafları yüklemek, film izlemek ve 3G bağlantısını yönetmek artık çok daha kolay.

Dosyalarınızla çalışırken, bilgisayarınızın masaüstünde alışık olduğunuz kopyala, yapıştır, kes, oluştur, sil ve hatta yeniden adlandır gibi klasik seçeneklere de sahip olursunuz.

Multimedya dosyalarını oynayabilir,  ZIP ya da RAR dosyalarınızı açabilir, bir çok dosya türündeki dosyalarınızın içeriğine ulaşabilir ve hatta WiFi ağıyla bilgisayarınızın üzerindeki içeriğe rahatça ulaşabilirsiniz.

ES File Explorer barındırdığı onlarca seçenekten dolayı uzun süredir Android kullananlar için oldukça popüler bir uygulamadır.

ES File Explorer ile cihazınızda kurulu olan tüm uygulamaların APK dosyalarını başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Türkçe  ve Kullanımı çok pratik olan dosya yöneticisini Google Play Marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.