En iyi hosting firmaları
En iyi hosting firmaları
Reklam
En iyi hosting firmaları
En iyi hosting firmaları

En iyi Hosting Firmaları

Türkiye’de yerel sunucularda hizmet veren en iyi hosting firmaları (yer sağlayıcı) tanıtıyoruz. Ülkemizin sınır ötesinde bulunan sunucularda yer alan bilgilerin güvenliği tartışmaya açık bir konudur. İşte bu yüzden yerel ve ülke sınırlarımız içinde bulunan, Türk Ceza Hukuku ile güvence altına alınmış, ulaşılabilir ve denetlenebilir bir servis sağlayacı tercih etmek her zaman avantaj sağlar.

Veridyen Veridyen Bilişim Teknolojileri

Veridyen Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti., internet servis sağlayıcılığı ve telekomünikasyon alanında 2005 yılından günümüze dayanan engin tecrübemiz ve enerjimizle 2016 yılının Şubat ayında %100 Türk sermayesi ile İzmir Bayraklı’da kurulmuş ve yönetilmekte olan bir şirkettir. Firmamız şeffaf, üst düzey hizmet kalitesi ve kesin çözüm temellerine dayanarak web hosting, alan adı kaydı, bulut sistemleri, sanal ve fiziksel sunucu ve güvenlik sertifikası satışı konusunda kurumsal ve bireysel hizmetler sunmaktadır.

%100 Türk Sermayeli Resmi Firma

Veridyen ödenmiş bir sermayeye sahip limited şirketidir. Hem Türkiye hem de KKTC üzerinden faaliyetlerini sürdürmektedir.Firma bilgilerimize buradanulaşabilirsiniz. Siz müşterilerimiz için yaptığımız gelişmiş altyapı yatırımı yaptığımız bu işte günü birlik olmadığımızın göstergesidir.

Reklam
Gerçek Sunucular ve Gelişmiş Altyapı

Veridyen daima altyapı ekipmanlarında dünya çapında kendini kanıtlamış firmalarla çalışmaktadır.Tüm sunucularımız ve sunucu ekipmanları SuperMicro, Dell ve Samsung markalarından oluşmakta olup tamamı gerçek rackmount sunuculardır. Kesinlikle desktop (masaüstü) bilgisayar bulunmamaktadır. Network ekipmanlarında ise Huawei ve Cisco tercih etmekteyiz.Tüm bu gelişmiş ve yedekli altyapı müşterilerimize kesintisiz ve yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

7 Gün Para İade Garantisi

Firmamız ve sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınıza inanıyoruz fakat talep edildiği taktirde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sunuyoruz! Para iade garantisi bütün web hosting, bayi hosting ve sanal sunucu hizmetlerimizde mevcuttur. Alan adları ön ödemeli bir hizmet türü olduğu için geri iade sağlanamamaktadır.

%99.9 Ulaşılabilirlik Garantisi

Sorunsuz, gelişmiş ve yedekli altyapımızla sizlere asla mahcup olmuyoruz. Günün her dakikası sistemimizi monitörlüyor ve daima %99.9 ulaşılabilir konumda tutuyoruz.

7 gün 24 Saat Teknik Destek Garantisi

Saatin kaç olduğu hiç önemli değil! Bizler sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için günün her dakikası sorularınızı bekliyor olacağız. Amacımız siz müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi için sektörde oluşan yenilikleri araştırarak sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktır.

En İyi Fiyat Garantisi

Sizlere “ucuz hizmet” kavramına uyacak fakat asla “kaliteli hizmet” kavramından ödün vermeden tüm hizmetlerimizde en iyi fiyatı sunduğumuza inanıyoruz.

Güzel Hosting Güzel Hosting® Internet Hizmetleri

2008 yılından beri, Güzel Hosting® Internet Hizmetleri olarak, bütün paylaşımlı sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz %99 uptime garantisi gerçekleşir ve siteleriniz sürekli açık kalır. “Sunucu Durumu” sayfamızda da görebileceğiniz gibi,hat grafiklerimizi ve sunucularımızın yük durumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Uptime istatistiklerimize inanmayacak olanlar için, dalında dünya devi olan pingdom.com ile doğrulama yaptırıyoruz. %100 şeffaf davranıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. İşte bu şeffaflığımızın, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım vb.. materyallere yatırıyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet olarak ödüyoruz.

Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, VDS kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.

Turhost 

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında İzmit’te kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2004 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2006 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2006 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Turhost.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

 

NOT: En iyi hosting firmaları isimli makalemizde yer alan yazılar bahse konu firmaların bilgilerinden derlenmiştir.

Kaynaklar:

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.