Reklam

Yeniden doldurulabilir piller bir diğer ifadeyle şarj edilebilir piller arasında yer alan ve uzun ömürlü olması nedeniyle ön plana çıkan Duracell şarj edilebilir pilleri ve Duracell CEF Yüksek Hızlı Pil Şarj Aletini inceleyeceğiz.

Duracell markası bu tarihten 96 yıl önce 1924 yılında kuruldu. Kurucuları Samuel Ruben ve Philip Mallory’dir. Amerika ve İsviçre merkezlidir. Batarya ve Akıllı Güç Sistemleri üretimi yapar.

Duracell Recharge Turbo

Reklam

Duracell Recharge Turbo pillerin 5 yıl ömür garantisi vardır. 2500 mAh kapasiteye sahip olan bu piller 400 defaya kadar yeniden şarj edilebilirler. Kullanılmadıkları zamanlarda 12 aya kadar dolu kalmayı başarabilirler. Duracell Recharge Turbo piller Japonya’da üretilmektedir. Bu piller 5 yıla kadar veya 400 kez yeniden dolum yapılana kadar dayanma garantilidir.

Duracell Rechargeable

Duracell Rechargeable pillerin 3 yıl ömür garantisi vardır. 1300 mAh kapasiteye sahip olan bu piller kullanılmadıkları zamanlarda 6 aya kadar dolu kalmayı başarabilirler. Sadece 45 dakika içerisinde tam dolum kapasitesine ulaşabilirler.

Duracell CEF14+4 Yüksek Hızlı Şarj Cihazı

Duracell CEF Yüksek Hızlı Şarj Aleti
Duracell CEF Yüksek Hızlı Şarj Aleti

2 adet AA 1300 mah ve 2 adet AAA 750 mah olmak üzere toplam 4 pil içermektedir.
Yalnızca 45 dakika şarjdan sonra 4 saat kullanım!* Günlük ihtiyaçlarınız için basit, güvenli ve güvenilir bir çözüm olan bu şarj cihazı, 4 AA pili 4 saatte şarj edebilir**. 5 yıllık Duracell garantisi, kısmi şarj göstergesi, aşırı ısınmayı önleyen otomatik kapanma ve dokuz güvenlik özelliği, güvenli kullanım ve kullan at pillere göre tasarruf anlamına gelir

Duracell Şarj Cihazı, hayatınızdaki hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlayan, basit, güvenli ve güvenilir çözümünüzdür. Bu yüksek hızlı şarj cihazı, 4 AA pili yalnızca 4 saatte şarj edebilir*; bu, dünya çapında en çok satan rakibinden %75 daha hızlıdır**. Duracell Değer Şarj Cihazı, kısmi şarj göstergesine sahiptir. Pillerinizin çabucak hazır olmasına ihtiyaç duyduğunuz o anlar için. Yalnızca 45 dakika şarjla 4 saate kadar kullanım sağlar**. 9 güvenlik özelliği, ihtiyaç duyduğunuz güce hiçbir endişe duymadan kavuşmanızı sağlar. Şarj cihazı, Duracell’in uzun ömürlü gücüne her gün güvenebilmeniz için 5 yıllık Duracell garantisine sahiptir. Hayatınızda yeni bir maceraya tam güç, yüksek performans ve yüksek değerle başlayın – mükemmel denge.

-Sabit kırmızı ışık: Şarj oluyor.
-Yanıp sönen yeşil ışık: Piller %80 dolu
-Sabit yeşil ışık: Piller doldu
-Yanıp sönen kırmızı ışık: Hata uyarısı. Piller şarj olmuyor. Uyumsuz yada arızalı pil. Piler düzgün takılmadı anlamına gelebilir.

Daha fazla bilgi için Duracell Markasının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.