Ücretsiz Canva Pro Üyeliği Nasıl Alınır
Ücretsiz Canva Pro Üyeliği Nasıl Alınır
Reklam

Canva Pro Ücretsiz Üyelik (Abonelik) Nasıl Alınır?

Canva Nedir?

Canva, profesyonel içerik üretimi yapmanıza imkan sağlayan oldukça gelişmiş bir platformdur. Canva isimli platform üzerinden, firmanız için logo tasarımı yapabilir, sosyal medya sayfaları için orjinal yüksek kaliteli içerikler oluşturabilirsiniz.

Canva Pro Ücretsiz Üyelik Nasıl Alınır?

Canva uygulamasında PRO üyelik sahibi olabilmek için üniversite öğrencisi olmanız veya kar amacı gütmeyen bir kuruluşa sahip olmanız gerekir. Yazımızda üniversite öğrencileri için Canva Pro üyeliğine ücretsiz sahip olma şeklini anlatacağız.

Üniversite Öğrencileri için Ücretsiz Canva Pro Aboneliği Nasıl Alınır?

Üniversite öğrencisi olan kardeşlerimizin, arkadaşlarımızın Canva Pro aboneliğinden faydalanabilmeleri için Github hesabına sahip olmaları gerekir. Github hesabı oluşturulduktan sonra Github Stundent Developer Pack üyeliğini aktif etmelisiniz. Üyeliği aktif edebilmek için üniversite tarafından tarafınıza verilen mail adresi ve öğrenci kimlik belgesine ihtiyaç vardır. Üyelik sırasında sizden üniversiteye kayıtlı mail adres bilgisi ile öğrenci olduğunuz gösterir öğrenci kimlik belgesini sisteme girmeniz istenecektir. Gerekli evrakları sisteme yükledikten sonra başvuru işlemini tamamlanmanız gerekiyor. Başvuru işlemi tamamlandıktan yaklaşık 5 gün sonra başvuru sırasında kullanmış olduğunuz mail adresinize başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığına dair bir mail gönderilecektir.

Reklam

Github Student Developer Pack üyelik başvurunuzun onaylandığını varsayarak yazımıza devam ediyoruz.

Github tarafından öğrenci geliştirmesi paketi üyeliğiniz onaylandıktan sonra Canva’nın Canva Pro is part of the GitHub Student Developer Pack internet sayfasına girerek Github hesabımız ile sisteme giriş yapıyoruz ve işlemi tamamlıyoruz.

Canva, Github Stundent Developer Pack üyeliğine sahip öğrenciler için 1 yıl süre için ücretsiz olarak Canva Pro üyeliğini hediye etmektedir.

Öğrenci değilseniz, GitHub hesabınız yoksa ve açmak istemiyorsanız, 1 yıl ücretsiz olarak sunulan Canva PRO aboneliğinden yararlanamazsınız.

1 (one) Year Free Canva Pro Subscriber

Canva Pro Free 1 Year

Yazımızın sonuna geldik. Bu yazıda öğrencilerin ücretsiz olarak 1 yıl süre boyunca ücretsiz Canva Pro üyeliğini nasıl aktif edebileceklerini anlattık. Aklınıza takılan yerlerde lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin. Yazımızda anlatılanların sizlere faydası olduysa lütfen yine yazımıza olumlu yorumlar yapınız…

Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.