Antalya Havalimanından Manavgat'a nasıl gidilir?
Antalya Havalimanından Manavgat'a nasıl gidilir?
Reklam

Antalya Havalimanından Manavgat’a nasıl gidilir?

Merhaba değerli ziyaretçi Antalya Havalananından Antalya’nın Manavgat ilçesine nasıl gidilir? Antalya havalimanından Manavgat’a nasıl gidilir? Sorularının cevabı bu yazıda…

Turizm için veya başka bir sebepten dolayı Antalya Havalimanına gelen insanların yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi Manavgat ilçesine gidebilmektir. Bu yazıda size Antalya Havalimanından Manavgat ilçesine nasıl gidilir sorusunun cevabını veriyoruz.

Antalya Havalimanında inen yolcuların Manavgat ilçesine gidebilmek için Antalya Havalimanı önünden geçen 600 Numaralı otobüse binmesi gerekir. Bu otobüs ile ister Otogara gidip oradan Manavgat otobüslerine binebilirsiniz, isterseniz de otobüs ile Antalya Otogarına gitmeden yol üzerinde inerek Manavgat otobüslerinin geçtiği güzergahtan Manavgat otobüslerine binebilirsiniz. Manavgat otobüsleri ortalama 20 dakikada bir başlangıç noktasından hareket eder.

Reklam

Yazının yayımlandığı tarihte Otobüsün indirdiği yer ile Manavgat arasındaki ücret miktarı 15 TL’dir.

Antalya Havalimanından Manavgat’a gitmek için hatlı otobüs yerine Tramvay kullanarak da Manavgat otobüslerinin geçtiği güzergaha ulaşabilirsiniz.

Manavgat’tan Antalya Havalimanına nasıl gidilir?

Manavgat’tan Antalya Havalimanına gitmek için Manavgat – Antalya otobüslerinin kalkış noktası olan Doğu Garajına gidebilirsiniz. Veya bu noktaya uzaksanız Manavgat – Antalya yolu olan D400 yolu üzerinde bekleyebilirsiniz. Manavgat otobüsüne bindiğinizde şoföre sizi en yakın Tramvaya bırakmasını söyleyerek tramvay ile Antalya Havalimanına çok rahat geçebilirsiniz.

Not: Antalya Havalimanından hatlı şehir otobüsüne bindiğinizde şoförün size boş kartı 5 TL’ye satmasına izin vermeyin. Yolculardan rica ederek 2,60 TL ücret ile kendiniz için kart bastırabilirsiniz.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.