Reklam

Akasya AVM Nerede?

Akasya AVM Nerede? Akasya AVM İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Üsküdar ilçesinde yer alır. Bulunduğu konum Metrobüs ve Metro güzergahı üzerindedir. Ulaşım için en rahat ve kolay yöntem yukarıda adı geçen toplu taşıma araçlarıdır.

Akasya AVM Nerede?

Akasya AVM Metrobüs ile Ulaşım

Akasya AVM’ye metrobüs ile gelecek olanların Anadolu yakasında yer alan Uzunçayır metrobüs durağında inmesi ve 10 dakika kadar yürümesi gerekmektedir.

Akasya AVM Metro ile Ulaşım

Metro kullanacak olanların ise yine Kadıköy-Kartal metro hattı içerisinde bulunan Ünalan istasyonunda inmeleri gerekir. Metro istasyonundan inildiğinde Akasya AVM‘nin içerisine kadar uzanan yaklaşık 10 dakikalık bir yol bulunur. Bu yol takip edildiğinde Akasya AVM‘yi karşınızda göreceksiniz.

Reklam

Bağcılar-Kirazlı tarafından gelecek olanların, Kirazlı-Yenikapı metro hattını kullanmaları gerekir. Son durak olan Yenikapı’da inildikten sonra Marmaray istasyonuna geçilir ve Marmaray ile son durak olan Ayrılık Çeşmesi durağına gelindiğinde, Kadıköy-Kartal metro hattına geçiş yapılarak Ünal’an durağında inilir.

Akasya AVM Hakkında

Akasya AVM 2014 yılının Mart ayında açılmıştır ve içerisinde yaklaşık 250 Mağaza bulunmaktadır. Aynı zamanda yaklaşık 3.500 araçlık kapalı otopark bulunuyor. Akasya AVM nasıl gidilir ve ne kadar sürede gidilir sorusuna ise cevap 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nden 4 km yaklaşık 5 dk, Kozyatağı‘ndan 4 km yaklaşık 5 dk, Suadiye‘den 10 Km yaklaşık 7 dk, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü‘nden 15 km yaklaşık 10 dk’da Dünyanın bir çok ülkesinde yer alan ve çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunan konseptin dünyada ki kurucusu, dünyanın en büyük eğitim ve eğlence markası olmayı başarmış olan Kidzania, Akasya içerisinde 10.000 metrekare alanda 4-14 yaş arası çocuk misafirleri ağırlıyor.

Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.