Adalet Bakanlığı Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Yatırılacak?
Adalet Bakanlığı Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Yatırılacak?
Reklam

2022 yılı Adalet Bakanlığı Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Yatırılacak?

Adalet Bakanlığı çalışanları için promosyon anlaşması geçtiğimiz ay yapılmıştı. Yapılan görüşmeler sonucu ilk oturumda 20.100 TL tutarında promosyon ödemesi ilgili banka tarafından teklif edilmişti. Ancak teklif kabul görmemişti. Bunun üzerine ilgili banka tarafından verilen yeni teklif miktarı 25.000 TL olarak güncellendi. Güncelleme sonrasında ise banka tarafından verilen promosyon ödemesine ilişkin teklif bakanlık tarafından kabul edilmişti. 

VakıfBank tarafındandan Adalet Bakanlığı çalışanlarına verilecek olan 25.000 TL tutarındaki promosyon miktarının tüm çalışanlara eşit miktarda ödenmesine karar verildi. Yine promosyon ödemesinin banka hesapların tek seferde yatırılmasına karar verildi. Ödeme tarihlerinin 1 Eylül 2022 – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılması da verilen kararlardan bir başkasıydı. 

Çalışanların büyük bir bölümü VakıfBank tarafından banka hesaplarına yatırılacak olan promosyon ödemesinin hangi tarihte yapılacağını merak ediyor. Edinilen bilgilere göre maaş promosyonlarının tek seferde ve her bir çalışana eşit miktarda olmak üzere 15 Eylül 2022 – 01 Ekim 2022 tarihleri arasında yatırılacağı iddia ediliyor. 

Reklam
Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.